Menu
Je winkelwagen

Bolsius Accents geurkaars multi lont SPA TIME

Bolsius Accents geurkaars multi lont SPA TIME
Bolsius Accents geurkaars multi lont SPA TIME

Productinformatie:

Gevuld glas met 3-lonten geurkaars uit de Accents serie van Bolsius.

Geniet van gezellig kaarslicht en de heerlijke zachte geur van magnolia champaca bloemen en musk met deze Bolsius Accents Geurkaars in de geur Spa Time. De perfecte geur waarmee je de badkamer omtovert tot een thuis spa en je heerlijke kunt genieten van ‘’me-time’’. De kaars heeft 3 lontjes, brandt 37 uur, heeft een diameter van 14cm en een hoogte van 8cm. Door de mooie strakke vormgeving past hij in ieder interieur.

Geur

De Spa Time geur uit de Bolsius Accents lijn heeft de zachte geur van magnolia champaca bloemen en delicate witte musk. Met deze geur tover jij je badkamer om tot een thuis spa waar je heerlijk van wat ‘’me-time’’ kunt genieten.

Lang genieten

Deze Bolsius Accents geurkaars heeft 3 lontjes en een brandduur van 37 uur. Zo kun je lang van de heerlijke geur en het gezellige vlammetje genieten.

14,50
Excl. BTW: 11,98
Tags: geurglas